Jak powiększyć usta bez zabiegu?

Jeśli wolisz naturalny wygląd, ale chcesz, aby Twoje usta wyglądały na większe, możesz się zastanawiać, co możesz zrobić, aby uzyskać pełniejszy wygląd bez makijażu. Na szczęście istnieje wiele sposobów na uzyskanie większych ust w sposób naturalny i bez makijażu. Nie potrzebujesz nawet operacji ani zastrzyków. Wystarczy kilka prostych przedmiotów z kuchni lub łazienki, takich jak mielony cynamon, oliwa z oliwek lub szczoteczka do zębów. Sprawdź jak powiększyć usta bez operacji.

Piękna młoda dziewczyna myśli jak powiększyć usta

Złuszczanie ust przed powiększeniem

 1. Nałóż trochę balsamu do ust lub wazeliny na usta. Wybierz coś, co jest naturalne i dodatkowo nawilża.
 2. Poczekaj 10 minut. W tym czasie balsam do ust wchłonie się w usta i wypełni wszelkie drobne linie i zmarszczki. Dzięki temu Twoje usta będą wyglądać na pełniejsze.
 3. Szoruj usta szczoteczką do zębów małymi, okrężnymi ruchami przez 1 minutę. Peeling pomoże zwiększyć krążenie w ustach, sprawiając, że będą wyglądały na pełniejsze i bardziej różowe. Pozbędzie się również wszelkich płatków i pomoże Twoim ustom odbijać więcej światła; da to również złudzenie powiększonych ust.
 4. Delikatnie zetrzyj wszelkie pozostałości balsamu do ust. Możesz to zrobić za pomocą chusteczki lub wilgotnego ręcznika.
 5. Kontynuuj z ulubionym balsamem do ust lub pomadką do ust, jeśli chcesz. Nie jest to całkowicie konieczne, ale doda trochę więcej koloru Twoim teraz pełnym ustom i sprawi, że będą się wyróżniać jeszcze bardziej! Czytaj dalej aby dowiedzieć się jak powiększyć usta bez operacji!

Jak naturalnie powiększyć usta?

 1. Znajdź proste rozwiązanie, które działa dla Ciebie. Istnieje wiele sposobów na powiększenie ust, a większość z nich zacznie się już w Twojej szafce na przyprawy! Niektórzy jednak mogą wymagać wycieczki do sklepu (np. olejek eteryczny). Wybierz zagęszczacz do ust, który najlepiej Ci odpowiada, w oparciu o to, co już posiadasz lub co chcesz kupić. Nie musisz używać wszystkich zagęszczaczy do ust w tej sekcji.
 2. Spróbuj pieprzu cayenne, ale nie używaj go częściej niż 2 do 3 razy w tygodniu. W małym naczyniu wymieszaj tyle pieprzu cayenne i wody, aby zrobić pastę (około ¼ łyżeczki pieprzu cayenne i kroplę lub dwie lub wodę). Nałóż pastę na usta palcem. Pozostaw na 10 minut, a następnie zmyj.
 3. Spróbuj olejku cynamonowego. Wymieszaj 1 do 2 kropli olejku cynamonowego z około 1 łyżeczką balsamu do ust lub wazeliny. Nałóż go na usta, odczekaj 3 do 5 minut, a następnie wytrzyj. Ze względu na intensywność olejku cynamonowego nie używaj go częściej niż dwa razy w tygodniu.
 4. Wypróbuj olejek miętowy, jeśli masz wrażliwą skórę lub nie lubisz cynamonu. Wymieszaj 2 krople olejku miętowego z 1 łyżeczką balsamu do ust lub wazeliny. Nakładaj go na usta, kiedy chcesz, aby trochę ujędrnił. W przeciwieństwie do wersji cynamonowej nie trzeba jej ścierać, ponieważ jest mniej drażniąca.
 5. Użyj mielonego cynamonu, jeśli nie możesz uzyskać żadnego olejku eterycznego. Wymieszaj porcję balsamu do ust lub wazeliny wielkości groszku z odrobiną mielonego cynamonu. Nałóż go na usta, a następnie zetrzyj po 3 do 5 minutach.

Jak zrobić peeling do usta i balsam?

 1. Wybierz peeling lub balsam do ust najlepiej dopasowany do Twoich potrzeb i tego, co już posiadasz. Istnieje wiele sposobów na wykonanie peelingu lub balsamu do ust w domu. Niektóre wymagają tylko kilku składników, które prawdopodobnie masz już w domu, takich jak miód i cukier. Inne wymagają bardziej specjalistycznych składników, takich jak olejek cynamonowy. Wybierz peeling lub balsam, który jest dla Ciebie najwygodniejszy; nie musisz robić wszystkich peelingów i balsamów z tej sekcji.
 2. Wypróbuj prosty peeling na bazie miodu. W małym naczyniu połącz 2 łyżeczki miodu z 1 łyżeczką cukru. Wmasuj peeling w usta małymi, okrężnymi ruchami przez 1 minutę. Pozostaw peeling na ustach przez 3 minuty, a następnie zmyj. Aby uzyskać dodatkowe nawilżenie, nałóż trochę balsamu do ust.
 3. Wypróbuj prosty peeling z oliwy z oliwek. W małej misce połącz 1 łyżkę oliwy z oliwek z 1 łyżką brązowego cukru Dodaj 1 łyżeczkę mielonego cynamonu. Wmasuj peeling w usta, a następnie odczekaj 5 do 10 minut. Następnie zmyj peeling.

Co dalej?

 1. Wypróbuj peeling miodowo-olejowy. W małym naczyniu połącz 2 łyżeczki cukru z 1 łyżeczką miodu. Dodaj 1 łyżeczkę oleju migdałowego i odrobinę mielonego cynamonu. Dobrze wymieszaj, a następnie wmasuj peeling w usta przez 1 minutę. Odczekaj 3 minuty, a następnie zmyj peeling.
 2. Podaruj sobie luksusowy peeling. W małym naczyniu połącz 1 łyżkę brązowego cukru z 1 łyżeczką miodu i 1 łyżeczką oleju kokosowego lub oliwy z oliwek. Dodaj ½ łyżeczki mielonego cynamonu, następnie przełóż do słoika. Aby użyć peelingu: niewielką ilość wmasuj w usta i pozostaw na 3 do 5 minut, a następnie zmyj.
 3. Zrób balsam wypełniający usta. W małym naczyniu połącz ½ łyżki roztopionego masła kakaowego z 1 łyżką oleju kokosowego i 20 kroplami oleju migdałowego. Dodaj 2 krople olejku z pieprzu cayenne, a następnie wlej miksturę do małego słoika lub pustego pojemnika na balsam do ust. Pozostaw miksturę do związania, a następnie nałóż ją na usta.
 4. Nałóż balsam na środek dolnej wargi i łuk kupidyna. Bez względu na to, jaki balsam się zdecydujesz, nałożenie go może nadać ustom subtelny połysk. Kiedy ten połysk zostanie podkreślony na środku dolnej wargi i na łuku kupidyna, może stworzyć zaokrąglony efekt, dzięki czemu Twoje usta będą wyglądać trochę bardziej pełne. Teraz już wiesz jak powiększyć usta bez operacji!

Jeżeli spodobał Ci się mój pomysł koniecznie odwiedź mnie na Instagramie i zostaw po sobie komentarz! Zachęcam także do sprawdzenia mojego artykułu, w którym dowiesz się jak zrobić mini ogródek w swoim pokoju.

Dodaj komentarz